KATEGORIA

Lekkoatletyka w Koszalinie

Polska najlepsza w Europie. W złotym zespole Małgorzata Hołub-Kowalik

Art za PZLA - 12 Sierpnia 2019 godz. 6:13
Polska została w Bydgoszczy drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce! Historyczny sukces padł łupem biało-czerwonych w wyjątkowym roku jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Nasz zespół zgromadził 345 punktów i pokonał ekipy Niemiec (317,5 pkt.) oraz Francji (316,5 pkt).

Małgorzata Hołub-Kowalik piąta w 65. Orlen Memoriale Janusza Kusocińskiego

Art za PZLA, fot. FB/Małgorzata Hołub-Kowalik - 17 Czerwca 2019 godz. 7:31
Wartościowy czas 51.88 na Stadionie Śląskim uzyskała piąta na mecie w biegu na 400 m Małgorzata Hołub-Kowalik. Rekord życiowy 51.12, czwarte miejsce w tabelach historycznych i przepustka na igrzyska w Tokio – z takim dorobkiem wyjechała ze Stadionu Śląskiego trzecia na 400 metrów Iga Baumgart-Witan. Za nią finiszowała Anna Kiełbasińska – czas zawodniczki SKLA Sopot 51.57 to rekord życiowy i minimum na jesienne mistrzostwa świata w Dosze.

Małgorzata Hołub-Kowalik pierwsza w Rydze

Art za FB/KL Bałtyk Koszalin - 5 Czerwca 2019 godz. 16:47
Małgorzata Hołub-Kowalik zajęła 1. miejsce w biegu na 400 m podczas mityngu Rigas Kausi 2019, który odbył się 4 czerwca w Rydze. Czas zawodniczki KL Bałtyk – 51,87 s – jest nowym rekordem obiektu Ogres Stadions w stolicy Łotwy.

Złoto naszej sztafety w Jokohamie!

Art - 12 Maj 2019 godz. 12:23
Polska żeńska sztafeta 4x400 m w składzie z Małgorzatą Hołub-Kowalik wywalczyła na zawodach IAAF World Relays złoty medal. Nasza sztafeta mieszana 4x400 m zajęła piąte miejsce.

Jokohama: Hołub-Kowalik ze sztafetą awansowała do finału

Art za IAAF World Relays - 11 Maj 2019 godz. 12:59
W Jokohamie odbywa się czwarta edycja festiwalu IAAF World Relays, czyli nieoficjalnych mistrzostw świata sztafet. Polska sztafeta 4x400 m pań w składzie z Małgorzatą Hołub-Kowalik wygrała swoją serię eliminacyjną i z trzecim czasem awansowała do finału.

Jerzy Krauze pierwszy i drugi w Berlinie

At za FB/Jerzy Krauze - 11 Marca 2019 godz. 8:01
W dwudniowych zmaganiach w ramach 7-boju, Polscy w składzie J. Krauze, R. Mańka, P. Szewera wygrywają rywalizację wśród 18 zespołów w 23 Berliner Hallen 7 Kampf 2019.