KATEGORIA

Lekkoatletyka w Koszalinie

Srebro na Mistrzostwach Świata

Art za Urząd Miejski - 11 Września 2018 godz. 23:53
W hiszpańskiej Maladze trwają Mistrzostwa Świata Masters, czyli zmagania zawodników, którzy są weteranami aktywności sportowej. Wśród 110 zawodniczek i zawodników z Polski znajduje się koszalinianin, Jerzy Krauze. który w kategorii M55 zdobył srebrny medal w dziesięcioboju.

Lekkoatleci Bałtyku startowali w Poznaniu

Art za KL Bałtyk Koszalin - 10 Września 2018 godz. 3:19
Zawodnicy KL Bałtyk Koszalin startowali w międzywojewódzkich mistrzostwach U16 (województwo zachodniopomorskie i wielkopolskie), które odbyły się w Poznaniu.

Dwa medale lekkoatletów Bałtyku

Art za KL Bałtyk Koszalin - 27 Sierpnia 2018 godz. 4:11
Reprezentanci KL Bałtyk wywalczyli dwa medale podczas mistrzostw województwa zachodniopomorskiego U16, które odbyły się w Szczecinie.

Robert Jachimowicz brązowym medalistą Paralekkoatletycznych ME

Art, fot. archiwum - 24 Sierpnia 2018 godz. 19:42
Reprezentant Staru Koszalin Robert Jachimowicz zajął trzecie miejsce w konkursie rzutu dyskiem podczas mistrzostw Europy w paraatletyce.

Rekordowy Memoriał Kamili Skolimowskiej

Art za PZLA - 23 Sierpnia 2018 godz. 6:52
41 000 widzów z trybun Stadionu Śląskiego oglądało m.in. Fenomenalny bieg Ronniego Bakera, który pokonał 100 metrów w 9.87. To najlepszy wyniki uzyskany w 2018 roku na świecie i najszybszy bieg na polskiej ziemi. Emocji nie zabrakło także w innych konkurencjach – zwyciężali m.in. Piotr Lisek, Ewa Swoboda, Marcin Lewandowski, Michał Haratyk, Paweł Fajdek czy Joanna Fiodorow. Małgorzata Hołub-Kowalik w swoim ostatnim przedurlopowym starcie zajęła czwarte miejsce.

ME: Złoto, srebro, brąz

Art za PZLA, fot. foto: Marek Biczyk/PZLA - 13 Sierpnia 2018 godz. 3:28
Anita Włodarczyk czwarty raz w karierze została mistrzynią Europy w rzucie młotem. Brązowy medal zdobyła w Berlinie Joanna Fiodorow. Na dystansie 1500 metrów wicemistrzynią kontynentu Sofia Ennaoui.