Wygrywają na inaugurację

Autor Patryk Pietrzala 24 Sierpnia 2014 godz. 20:34
Młodzi piłkarze Gwardii Koszalin, którzy występują w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych, pokonali na inaugurację Flotę Świnoujście 2:1.
Celem młodych Gwardzistów była wygrana na inaugurację z Flotą Świnoujście. Koszalinianie prowadzeni przez trenera Marcina Lisztwana zagrali z mocnym rywalem, jednak ich determinacja i walka do ostatnich sekund okazała się kluczowa w walce o pierwsze trzy punkty w sezonie.

- Bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie. W pierwszej połowie przeważaliśmy, wydawało się, że mieliśmy kontrolę nad meczem, jednak jako pierwsi straciliśmy bramkę. W drugiej połowie graliśmy jeszcze lepiej. Mieliśmy mnóstwo okazji, wykorzystaliśmy dwie i zdobyliśmy trzy punkty w pierwszym meczu sezonu - mówił trener Gwardii Koszalin, Marcin Lisztwan.

Bramki dla Gwardii strzelali: Chać oraz Maciukajć.