Koszalin, Poland
KATEGORIA

Sport

Huśtawka nastrojów zakończona remisem

Patryk Pietrzala / fot. Artur Rutkowski - 18 Października 2014 godz. 13:38
Niesamowite emocje i nieoczekiwane rozstrzygnięcie. Bałtyk Koszalin uratował punkt i zremisował na własnym boisku z Gryfem Wejherowo 4:4.

Karate podbija Szczecin

Artur Rutkowski - 18 Października 2014 godz. 8:25
Stolica regionu stanie się w najbliższy weekend (18-19 bm.) światową stolicą karate WUKF. Przez 3 dni odbywać się będą bowiem w Szczecinie „Mistrzostw Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów”. Towarzyszy im, odbywający się cyklicznie od wielu lat, „Międzynarodowy Turniej Karate WUKF Polish Open 2014”.

Pojedynek sąsiadek

Artur Rutkowski - 17 Października 2014 godz. 20:34
Po przerwie spowodowanej grą reprezentacji na ligowe parkiety powracają zespoły piłki ręcznej. W niedzielę (19 bm.) koszalinianki podejmować będą zespół Ruchu Chorzów.

Konferencje otwarte dla kibiców

Patryk Pietrzala - 17 Października 2014 godz. 14:36
Przedmeczowe konferencje prasowe to spotkania przeznaczone dla przedstawicieli mediów, podczas których trenerzy oraz zawodnicy odpowiadają na pytania dziennikarzy. Od nowego sezonu w konferencjach mogą uczestniczyć także koszalińscy kibice.

Udany debiut Henry'ego

Patryk Pietrzala - 17 Października 2014 godz. 14:32
Sek Henry, były zawodnik AZS Koszalin, zadebiutował w barwach swojej nowej drużyny – Enel Brindisi, która występuje w prestiżowych rozgrywkach włoskiej Serie A.

Ciężki wyjazd do Olsztyna

Artur Rutkowski - 17 Października 2014 godz. 13:14
Szczypiornistów Gwardii Koszalin, czeka bardzo trudny wyjazd do Olsztyna. Zmierzą się miejscowym Szczypiorniakiem. Koszalinianie mówią, że jadą po zwycięstwo.