Koszalin, Poland
KATEGORIA

Sport

Mistrzostwa karateków w Koszalinie

Artur Rutkowski - 20 Października 2014 godz. 13:27
W sobotę (25 bm.), Koszalin stanie się polską stolicą karate kyokushin. W Hali Sportów Walki Gwardia odbędą się XV Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata.

3. Kolejka: AZS na czele stawki

Patryk Pietrzala - 20 Października 2014 godz. 13:04
Mało kto spodziewał się tego, że koszykarze AZS będą zajmować pierwsze miejsce w lidze po trzech pierwszych kolejkach. W ostatnim meczu Akademicy pokonali Trefl Sopot 88:60.

Juniorzy bez porażek

Patryk Pietrzala - 20 Października 2014 godz. 12:59
Miniony weekend był udany dla juniorów Gwardii i Bałtyku. Żadna z koszalińskich drużyn nie zaznała smaku porażki.

Siedem medali judoków

Artur Rutkowski - 20 Października 2014 godz. 11:54
Judocy z klubów Gwardia i Samuraj uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików. Podczas zawodów w Szubinie podopieczni Andrzeja Adamskiego, Mariana Standowicza i Cezarego Wojniusza spisali się bardzo dobrze.

Boniek w Koszalinie

Artur Rutkowski / fot. PZPN - 20 Października 2014 godz. 11:38
Nie lada gratka czeka we wtorek (28 bm.) fanów piłki nożnej. Do naszego miasta przyjedzie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek. Najważniejszy człowiek polskiej piłki do Koszalina przyjedzie, aby spotkać się z kibicami.

Tenisowy sukces

ArtRut / fot. FB/WTA Wykrzykowski Tennis Academy - 20 Października 2014 godz. 8:56
Bruno Kokot (WTA Wykrzykowski Tennis Academy) zajał drugie miejsce w IV edycji turnieju TOSMAK CUP.