Dorota Zawadzka jest psychologiem rozwoju. Wykładała w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Oprócz zajęć kursowych prowadziła autorskie fakultety dla studentów „Telewizja dla dziecka” i „Świat według dziecka”. Do 2007 prowadziła zajęcia z psychologii rozwoju człowieka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Współpracuje z rzecznikiem Praw Dziecka. Od lipca 2011 jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka i zasiada w Społecznej Radzie Doradców. Popularyzuje wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz rodziców. Prowadzi szkolenia motywacyjne oraz warsztaty dla pracowników korporacji np. Volkswagen Polska, Unilever Polska, Procter & Gamble, Aviva. Jest współautorką projektu „Bezpieczne media”, który zaowocował w 2001, między innymi wprowadzeniem do TVP i innych stacji oznaczeń dotyczących ograniczeń wiekowych dla widzów programów telewizyjnych.
Autorka, współautorka wielu programów w telewizjach zarówno publicznych, jak i komercyjnych. Zyskała popularność jako prowadząca w latach 2006–2008 program „Superniania” na antenie telewizji TVN. Jest ekspertką w sprawach wychowania i relacji międzyludzkich w programach wielu stacji telewizyjnych i radiowych. Współdziała, między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji, Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Jest współautorką pomysłu konkursu „Świat przyjazny dziecku” realizowanego przez KOPD i od samego początku zasiada w jego kapitule.
Zaangażowała się w działalność wspierającą nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie, czynnie uczestnicząc w posiedzeniach komisji sejmowej i senackiej.
Dorota Zawadzka pracuje także z rodzicami w całej Polsce. Podczas warsztatów, szkoleń i wykładów organizowanych głównie na terenie placówek oświatowych i jednostek samorządowych wzmacnia ich kompetencje wychowawcze oraz przekazuje wiedzę na temat zmian rozwojowych będących udziałem dzieci w różnym wieku.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu spotkania.