II liga: Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin 2:0 (2:0)

Autor Art za Gwardia Koszalin 14 Sierpnia 2017 godz. 5:28
Piłkarze Gwardii doznali drugiej z rzędu porażki. Koszalinianie w Elblągu ulegli miejscowej Olimpii 0:2.

W 59. minucie defensywa naszego zespołu zostawiła gospodarzom zbyt wiele miejsca, a mocnym strzałem piłkę do siatki posłał Radosław Stępień. W 75. minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie miejscowych, pewnie trafiając z bliskiej odległości.

Nasi piłkarze dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu, lecz strzały Pawła Łysiaka, Przemysława Brzeziańskiego czy Adriana Kwiatkowskiego nie sprawiły większych problemów bramkarzowi Olimpii, bądź były niecelne.

Gwardia: Hartleb – Januszkiewicz, Wojciechowski, Stańczyk, Maciąg – Karbowiak (69. Szabat), Shinmura, Zyska (72. Łysiak), Mikołajczak (66. Przyborowski), Kwiatkowski (85. Majtyka) - Brzeziański