KATEGORIA

Taekwondo w Koszalinie

Mośko: Zmieniamy ludzi

Artur Rutkowski / zdjęcia wykorzystane w materiale wysłała nam Karolina Mośko - 12 Sierpnia 2015 godz. 22:48
Karolina Mośko niedawno podjęła się niezwykle ciężkiego wyzwania- udziału w Selekcji Jednostek Specjalnych - CITYZEN. Okazało się jednak, że Karolina to nie była uczestniczką, a jedną z trenerek tego ciężkiego treningu.

Mośko srebrna w Luboniu

Artur Rutkowski - 13 Kwietnia 2015 godz. 21:46
Karolina Mośko podczas mistrzostw Polski seniorów w kickboxingu w formule full contact wywalczyła srebrny medal w kategorii 48 kg.

Giziński triumfuje w Wieliczce

Artur Rutkowski / fot. fb. Jakub Giziński - 30 Marca 2015 godz. 8:57
Reprezentujący KT Bałtyk Koszalin Jakub Giziński został Międzynarodowym mistrzem Polski w kategorii juniorów w taekwondo. Podczas zawodów w Wieliczce podopieczny Krzysztofa Pajewskiego obronił tytuł z poprzedniego roku.

Giziński mistrzem Polski

Artur Rutkowski - 20 Marca 2015 godz. 5:41
Reprezentant koszalińskiego klubu Taekwondo Bałtyk, Jakub Giziński wywalczył złoty medal podczas odbywających się w Wieliczce Międzynarodowych Mistrzostw Polski w taekwondo GTF (wersja nieolimpijska). Koszalinianin startował w wadze do 60 kg kategorii juniorów młodszych.

Mośko powalczy na MGSWM

Artur Rutkowski - 12 Marca 2015 godz. 16:47
Organizatorzy Międzynarodowej Gali Sztuk Walk Mieszanych poinformowali o kolejnym pojedynku, który odbędzie się podczas majowej gali. W formule kick boxing reprezentantka Bałtyku Koszalin Karolina Mośko skrzyżuje rękawice z Marzeną Szacoń z MKS Kalina Lublin.

Mośko nie dała rady Rosjance

Artur Rutkowski - 23 Października 2014 godz. 19:16
Karolina Mośko przegrała swoją walkę podczas Mistrzostw Europy WAKO Full Contact. W pierwszej i zarazem ostatniej swojej walce w hiszpańskim Bilbao, koszalinianka musiała uznać wyższość Rosjanki - Iriny Parakhiny.