Niemieckie sukcesy koszalińskich taekwondeków

Autor Art za Krzysztof Pajewski 21 Lutego 2019 godz. 5:45
W miejscowości Eberswalde w Niemczech odbył się Turniej Kickboxingu Eberpokalturnier 2019. Zawody były rozgrywane w kategorii wiekowej seniorów, juniorów i kadetów. W zawodach wystartowali zawodnicy KKT Bałtyk Koszalin, startując w kategoriach juniorów i kadetów.
W kategorii juniorów I miejsce zajął Filip Chmera, który zwyciężył w wadze do 94 kg. Filip jest aktualnym Mistrzem Polski oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów.
W kategorii kadetów I miejsce zdobyła Julia Stasiuk, zwyciężając w kat. 65 kg. Julia jest także aktualną Mistrzynią Polski i Wicemistrzynią Świata kadetów.
Kat. 63 kg junior - II miejsce Adrian Kujda
Kat.65 kg junior- II miejsce Wiktoria Malarczyk
Kat.70 kg junior- II miejsce Emilia Czerwonka
Udział w turnieju zawodników KKT Bałtyk Koszalin był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w marcu br.