KATEGORIA

Biegi w Koszalinie

atom WEBSKA BASKET LIGA: Każdemu wolno marzyć

Art za KALK - 5 Grudnia 2023 godz. 7:57
W naszej lidze każdemu wolno marzyć. Jedni marzą o mistrzostwie, inni o wejściu do ósemki, a jeszcze innym marzy się pokonanie faworyta i sprawienie niespodzianki. Różne cele, ale marzenia pozostają takie same.

700 biegaczy na Nocnej Ściemie

Art , fot FB - 29 Października 2023 godz. 6:04
Ponad 700 biegaczy miało w planach zostać rekordzistami świata w biegu... Wielu się to udało!

Mariusz Franczak i Wiktoria Metlicka triumfatorami 21. koszalińskiego Biegu Wenedów

Art, fot. FB/Zdzisław Heller - 25 Czerwca 2023 godz. 16:08
Zaledwie 61. zawodników stanęło na starcie tegorocznego Biegu Wenedów. Trasę 10 km najszybciej pokonali Mariusz Franczak (39.11,45) i Wiktoria Metlicka (44.07,90)

Nocna Ściema 2023: Zapisy do Nocnej Ściemy 2023, trzynastej edycji, ruszą 21 czerwca o 21:32

Art za Stowarzyszenie "SFX", Koszalin - 14 Czerwca 2023 godz. 19:16
Święto biegowe w Koszalinie i w całej Polsce rozpoczniemy punktualnie o drugiej w nocy, z 28 na 29 października... by przekonać wszystkich, że tak nietypowa pora jest niezwykle atrakcyjna dla biegu.Historia Ściemniania rozpoczęła się w 2011 roku - dokładnie 12 lat temu.

Nie chcieli go w Koszalinie, pojechał do Słupska i zdobył złoty medal mistrzostw Polski

Art z mat. inf, fot. FB/Kuba Trojan - 17 Maj 2023 godz. 8:29
"Warto abyście wiedzieli ze w Koszalinie jest młody chłopak, którego nie chciano w Klubie Lekkoatletycznym Bałtyk. Teraz ten 15-latek zajął 5. miejsce w mistrzostwach Polski PZLA w biegach górskich, a w minioną niedzielę został mistrzem Polski w sztafetach. Ostatnie dwa lata dojeżdżał pociągami na treningi do Słupska bo tam widzieli w nim potencjał" - poinformował nas Czytelnik.

95 uczestników Biegu Walentynkowego

Art za B4Sport, fot. FB/Paweł Kozieł - 19 Lutego 2023 godz. 3:55
Koszalińska Hala Widowiskowo-Sportowa była miejscem startu i mety 5-kilometrowego Biegu Walentynkowego. W imprezie, której organizatorami byli Fundacja Herkules All Sports oraz Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej rywalizowali na 3,4 km uczestnicy marszu nordic walking.