Kolejny remis Bałtyku

Autor Patryk Pietrzala / fot. Artur Rutkowski 27 Września 2014 godz. 19:16
To miała być łatwa wygrana Bałtyku Koszalin. Tymczasem podopieczni trenera Łukasza Korszańskiego zremisowali kolejny mecz – z Chemikiem Police 0:0.

Dobra informacja dla kibiców Bałtyku. Biało – niebiescy nie przegrali od trzech spotkań. Nieco gorzej wygląda jednak zestaw punktowy podopiecznych trenera Łukasza Korszańskiego po trzech pojedynkach. Bałtyk zremisował w końcu trzeci mecz z rzędu. Wcześniej koszalinianie nie zdołali pokonać Lechii II Gdańsk i Drawy Drawsko Pomorskie.

Spotkanie było niezbyt ciekawe i nie obfitowało w wiele klarownych sytuacji. Bałtyk mógł trafić do bramki gości w pierwszej minucie, wówczas sporo zamieszania w polu karnym zrobił Marcin Chyła. Podobnie było sześć minut później, wówczas bliski strzelenia gola był Tomasz Kamiński. Niestety, to były jedyne dobre sytuacje koszalińskiej drużyny.

Co ciekawe, zmagający się z jeszcze większymi problemami Chemik Police, miał więcej okazji i grał nieco lepiej. Bałtyk grał zbyt wolno. Podopiecznym trenera Korszańskiego brakowało tej zaciętości, którą mogliśmy oglądać w pojedynku z Gwardią Koszalin. W rezultacie gospodarze zaliczyli trzeci mecz z jednym punktem i nie poprawili swojej sytuacji w tabeli.

Bałtyk Koszalin - Chemik Police 0:0

Bałtyk: Dulewicz, Maciąg, Miklasiński, Krauze, Rak, Pooch, Rząsa, Ziętarski, Kamiński, Chyła, Wólkiewicz.

Na zmiany weszli: Parus, K. Wisniewski i Szostak