Rezerwy Bałtyku liderem

Autor Artur Rutkowski 25 Marca 2013 godz. 20:32
W niedzielę rundę rewanżową rozpoczęli zawodnicy rezerw Bałtyku Koszalin. W meczu 14 kolejki Klasy Okręgowej Północ wygrali z Piastem Drzonowo 4:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Po zmianie stron bardzo szybko Bałtyk zdobył bramkę, a dokładnie Michał Kuś w 50 minucie wpisał się na listę strzelców. Kolejne bramki wpadły w ostatnich 10 minutach, najpierw Mateusz Asman w 80 min, następnie Patryk ierwiatowski w 83 min., chwilę pózniej honorową bramkę zdobyli gracze Piasta. Wynik meczu w 86 minucie ustalił Matuesz Asman.

Rezerwy Bałtyku są liderem w  Klasie Okręgowej - gr. Koszalin Płn. 2012/2013. Przed spotkaniem liderem był Piast. Obecnie koszaliński zespół prowadzi z 33 punktami na koncie, drugi jest Piast z taką samą ilością punktów, podium uzupełnia Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo z 26 punktami, ale rozegrał o jeden mecz mniej od wyżej wymienionych rywali.

Bałtyk II Koszalin - Piast Drzonowo 4:1 (0:0)

1 - 0 Michał Kuś 50 minuta
2 - 0 Mateusz Asman 80 minuta
3 - 0 Patryk Gierwiatowski 83 minuta