Filip Chmera mistrzem Polski seniorów

Autor Art za Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk 19 Października 2020 godz. 5:25
W Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu light-contact w kategorii Seniora i Juniora. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Koszalińskiego Klubu Taekwondo Bałtyk.

W rywalizacji seniorów kat.wag -94 kg fenomenalny okazał się Filip Chmera, który zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski. W finale pokonał przed czasem przez przewagę techniczną zawodnika z Klubu Beskid Dragon Bielsko-Biała Dominika Marka. Dla Filipa był to bardzo udany debiut w kategorii seniorów, w 2019 roku był Mistrzem Polski i Europy Juniorów w formule light-contact.

Drugi medal dla Koszalińskiego Klubu Taekwondo Bałtyk w kategorii juniorów waga -65 kg zdobyła Julia Stasiuk, która zajęła trzecie miejsce. Trenerem zawodników Koszalińskiego Klubu Taekwondo Bałtyk jest Krzysztof Pajewski.