I liga: KSPR Gwardia Koszalin - CKS Jurand Ciechanów 31:32 (17:17)

Autor Art, fot. Dominik Wasielewski 10 Listopada 2019 godz. 6:34
Pierwszoligowi piłkarze ręczni Gwardii Koszalin ulegli w meczu 7. kolejki drużynie - CKS Jurand Ciechanów 31:32. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty, a urazu zębów doznał gwardzista Michał Orzechowski.

Wynik spotkania otworzył Jakub Radosz. Goście szybko wyrównali. Niemal cała pierwsza połowa to była walka bramka za bramkę. Przyjezdni tylko dwukrotnie "uciekali" gwardzistom na dwubramkowe

prowadzenie (19. min 13:11 i 24. min 16:14). Ostatecznie obie ekipy na przerwę zeszły remisując po 17.

Drugą połowę znakomicie rozpoczęli gospodarze Gwardziści dzięki trafieniom Maksima Krukchou, Patryka Kicińskiego i dwóch Jakuba Radosza w 35. min wygrywali już 31:17. Wydawało się, że koszalinianie wreszcie przerwą serię czterech meczów bez zwycięstwa. Jeszcze na 12. min przed końcem podopieczni trenera Piotra Stasiuka prowadzili 28:23. Niestety po kolejnych 6. minutach był remis po 28. Na dwie minuty przed końcową syreną gospodarze wygrywali 31:30. Dwa kolejne trafienia zanotowali jednak szczypiorniści z Ciechanowa i to oni wyjechali z Koszalina z punktami.