Bezproblemowe zwycięstwo Gwardii

Autor Artur Rutkowski 27 Września 2015 godz. 17:04
Szczypiorniści Gwardii Koszalin odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo. W meczu trzeciej kolejki koszalinianie pokonali 31:20 LKS Kęsowo.

Gospodarze przez całe spotkanie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Już pierwsza połowa pokazała, która drużyna zasługuje bardziej na dwa punkty. Do przerwy Gwardia wygrywała już 18:7.

Po zmianie stron przyjezdni zagrali nieco lepiej o czym świadczy dwukrotnie wyższa skuteczność. Natomiast nie przełożyło się to na odrobienie strat do podopiecznych Piotra Stasiuka. Koszalinianie wygrali pewni 31:20.

Kolejne spotkanie przed własną publicznością Gwardia rozegra 11 października, a rywalem będzie Energetyk Gryfino.