Koszalin, Poland

W najbliższym czasie

Pomarańczowy Spływ Kaczek nabiera tempa. Pierwsze 50 kaczek już ma swoich właścicieli

ekoszalin POLECA Ala za FB/Pracownia Pozarządowa - 17 Kwietnia 2026 godz. 9:41
Coraz więcej osób dołącza do radosnej i charytatywnej inicjatywy „Pomarańczowy Spływ Kaczek”. Jak informuje Pracownia Pozarządowa, 50 pierwszych kaczek znalazło już swoich właścicieli, a organizatorzy zachęcają kolejnych uczestników do wspólnej zabawy w szczytnym celu.

„Płomienie Zwycięstwa”: Będzie koncert Orkiestry Wojskowej i prezentacje służb

ekoszalin POLECA Ala - 4 Maj 2026 godz. 7:37
W piątek (8 maj) zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia „Płomienie Zwycięstwa”. Spotkanie potrwa trzy godziny i będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych historią, wojskowością oraz lokalną pamięcią.
KATEGORIA

Wydarzenia

„Dbam o piersi”: Szpital Wojewódzki w Koszalinie zaprasza na warsztaty profilaktyczne

Ala za SWK, fot. SWK - 23 Września 2022 godz. 11:55
Szpital Wojewódzki w Koszalinie zaprasza na warsztaty profilaktyczne dla pań „Dbam o piersi". Spotkanie już w najbliższą sobotę – 24 września!

Gwiazdy rozebrały się, by przypomnieć o samobadaniu piersi!

Ala za PAP MediaRoom - 23 Września 2022 godz. 11:50
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.

Koszalin: Wydarzenia organizowane w Pałacu Młodzieży

Ala za Pałac Młodzieży Koszalin - 23 Września 2022 godz. 11:39
W najbliższą sobotę, 24. bm. o godz. 10.00 w Pałacu Młodzieży odbędą się pierwsze w tym roku Sobotnie Poranki Rodzinne.

Prawo.pl: Od 1 października lekarze mają wpisywać informację o ciąży do rejestru zdarzeń medycznych

Ala za PAP MediaRoom - 23 Września 2022 godz. 10:51
Od 1 października personel medyczny będzie obowiązkowo wpisywał informację o ciąży do rejestru zdarzeń medycznych. Prawo jest skonstruowane w ten sposób, że pacjent nie ma możliwości: ani zakazania lekarzowi wpisania danych, ani żądania ich usunięcia z systemu. Dotyczy to także wizyt i świadczeń udzielanych prywatnie. Sankcji za niewpisanie ciąży do rejestru jednak na razie nie ma.

43. Zlot Oddziału Koszalińskiego PTTK z okazji Światowego Dnia Turystyki

Ala za FB/ Oddział Koszaliński PTTK - 23 Września 2022 godz. 7:50
Rajd odbędzie się w sobotę 24 września 2022 r. na trasie pieszej Manowo – Niedalino, ok. 12 km. Na rajdzie zdoby-wamy Odznakę „Miłośnik Doliny Radwi, Chotli i Chocieli”. Każdy uczestnik rajdu będzie miał możliwość zakupu odznaki w specjalnej cenie 15 zł

Koszalin: Dodatkowe przystanki

Ala.fot. archiwum - 23 Września 2022 godz. 7:40
Podczas sesji Rady Miejskiej radni przyjęli uchwałę ustanawiającą nowe przystanki.