Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Dzień Dziecka na os. Wenedów

Ala, fot. FB/Piotr Jedliński - 4 Czerwca 2022 godz. 13:10
Świetna zabawa, dobra pogoda i bardzo liczne grono zadowolonych uczestników, to najkrótszy komentarz do zorganizowanego na osiedlu Wenedów Dnia Dziecka.

SP 17 Koszalin: Kiermasz rodzinny

Ala, fot. FB/Piotr Jedliński - 4 Czerwca 2022 godz. 12:47
Gofry, napoje, ciastka, a także pop corn, galaretki oraz inne słodkości można było kupić na zorganizowanym przez SP 17 w Koszalinie pikniku rodzinnym. Wszystkie artykuły przygotowali uczniowie! Nie zapomniano także o fanach taniej książki, gier karcianych czy planszowych. Był również pchli targ i loteria z fantami... Na dodatek pogoda dopisała. Dodajmy, że dochód z festynu ma zostać przeznaczony na potrzeby szkoły.

Posiadał marihuanę, uprawiał konopie. Kryminalni zatrzymali dilera narkotykowego

Ala za KMP Koszalin - 4 Czerwca 2022 godz. 11:51
Niewielki pokój, a w nim wszystko to, co jest niezbędne do amatorskiej uprawy krzaków konopi oraz same rośliny. Taki widok zastali kryminalni z koszalińskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli łącznie 78 krzewów konopi i ponad 330 gramów marihuany. Zatrzymanemu 46-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wybory 4 czerwca 1989. Klęska komuny i triumf „Solidarności”

IPN/Monika Komaniecka-Łyp - 4 Czerwca 2022 godz. 8:33
Polacy tłumnie ruszyli do urn wyborczych. Wynik pierwszej tury głosowania z 4 czerwca 1989 r. pokazał, że chcą zmiany ustroju. Strona opozycyjna nie sięgnęła jednak po władzę. Honorowała kontrakt zawarty przy okrągłym stole.

Tymczasowy areszt za pranie pieniędzy

Ala za KMP Koszalin - 3 Czerwca 2022 godz. 13:50
Policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zatrzymali 26-latka podejrzanego o pranie pieniędzy pochodzących z przestępstw. Na jego konto trafiły ponad 22 miliony złotych. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Dzień Dziecka z wąskotorówką

Ala za TKKW - 3 Czerwca 2022 godz. 9:36
Dzień Dziecka+Parowóz Px48+Rosnowo=Dobra Zabawa.5 czerwca Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej oraz Rada Osiedla w Rosnowie zaprasza na obchody Dnia Dziecka na plaży w Rosnowie. W programie wiele atrakcji: koncerty, konkursy, pokazy, przejażdżki.