Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Płomień wolności

Robert Kuliński / fot. Artur Rutkowski - 13 Grudnia 2014 godz. 20:26
W ramach obchodów 33. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, kilkudziesięcioosobowa grupa koszalinian zebrała się na Rynku Staromiejskim włączając się w ogólnopolską akcję Światło Wolności. Uczestnicy postawili zapalone znicze pod pomnikiem Jana Pawła II.

Kupuj świadomie

ekoszalin za wsse.szczecin.pl, fot. KMP Koszalin - 13 Grudnia 2014 godz. 18:13
Im bliżej Bożego Narodzenia tym więcej czasu poświęcamy zakupom. Tuż przed świąteczną gorączką Państwowa Inspekcja Sanitarna przypomina na co zwrócić uwagę kupując żywność.

Dyskutowali o ochronie środowiska

ekoszalin za mos.gov.pl, fot. mos.gov.pl - 13 Grudnia 2014 godz. 9:41
W Kołobrzegu odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Zachodniopomorskiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. O efektach współpracy rozmawiali beneficjenci funduszu - władze samorządowe, policja, straż pożarna i organizacje ekologiczne. Gościem honorowym konferencji był Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Chciał przekupić policjantów

ekoszalin za KMP Koszalin fot.KMP Koszalin - 13 Grudnia 2014 godz. 4:36
Kolejny kierowca, który przekroczył dozwoloną prędkości próbował „załatwić sprawę” z policjantami bez wypisywania mandatu. Mundurowi z koszalińskiej drogówki nie tylko nie przyjęli jego propozycji, ale od razu zatrzymali łapówkarza.

Świąteczna kolacja dla papieża

ekoszalin za radioszczecin.pl, fot.pankarp.pl - 13 Grudnia 2014 godz. 4:27
Czterech polskich kucharzy, w tym dwóch z Kołobrzegu przygotują w Watykanie papieżowi Franciszkowi świąteczną kolację.

Fajerwerki i petardy tylko w Sylwestra i Nowy Rok

ekoszalin za KMP Koszalin fot.KMP Koszalin - 13 Grudnia 2014 godz. 4:17
Od czwartku (18 grudnia) do 2 stycznia 2015 r. na terenie województwa będzie obowiązywać rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego ograniczające używanie wyrobów pirotechnicznych.