Koszalin, Poland

W najbliższym czasie

Marsz Równości wraca do Parku przy Placu Polonii. „Młodych ludzi nie dzielimy na lepszych i gorszych”

ekoszalin POLECA Ala za Fundacja na Rzecz Grup Dyskryminowanych „Fala Równości" - 5 Czerwca 2026 godz. 4:21
27 czerwca w Koszalinie odbędzie się 7. Marsz Równości. Tegoroczna edycja wydarzenia wraca do Parku przy Placu Polonii, miejsca które już wcześniej było ważną przestrzenią spotkań, rozmów i wspólnotowego świętowania. Organizatorzy zapowiadają wydarzenie otwarte, pokojowe i integracyjne, skierowane nie tylko do społeczności LGBTQIAP+, ale do wszystkich mieszkańców, którym bliskie są wartości równości, dialogu i praw człowieka.
KATEGORIA

Wydarzenia

Świąteczny Koszalin

fot. Sabina Marcinkowska - 18 Grudnia 2018 godz. 5:27
Nasze muzeum w świątecznej szacie.

"Jamno" i "Narie" powiększyły flotę Polskiej Żeglugi Morskiej

Ala za PŻM, fot. MGMiŻŚ - 18 Grudnia 2018 godz. 4:45
Dwa nowe masowce przystosowane do żeglugi po Wielkich Jeziorach amerykańskich odebrała Polska Żegluga Morska. Statki noszą nazwy jezior Jamno i Narie. Zostały wybudowane w chińskiej stoczni Yangzijiang.Wielkie Jeziora to strategiczny rynek dla PŻM.

Choinka z... lasu!

Ala za Nadleśnictwo Karniszewice - 17 Grudnia 2018 godz. 22:43
Nie kupiłeś jeszcze choinki? Nadleśnictwo Karnieszewice zaprasza!

Nowi koszalinianie z Kazachstanu

Ekoszalin z mat. informacyjnych - 17 Grudnia 2018 godz. 15:32
Na zaproszenie prezydenta Piotra Jedlińskiego do Koszalina przybyła kolejna rodzina repatriantów z Kazachstanu. Na mocy obowiązującej ustawy o repatriacji, uzyskała polskie obywatelstwo z chwilą przekroczenia polskiej granicy. Dzisiaj rodzina repatriantów otrzyma z rąk prezydenta dowody osobiste.

Izzy odnalazł wyziębionego mężczyznę

Ala za KWP Szczecin - 17 Grudnia 2018 godz. 6:46
Pies służbowy „Izzy” udowodnił, że posiada doskonały zmysł węchu. Przewodnik wspólnie z czworonożnym partnerem odnalazł nietrzeźwego, który leżał w parku. Życie tego mężczyzny z uwagi na niskie temperatury na dworze było zagrożone.

Wybrano wykonawcę na dokumentację dla Zachodniej Obwodnicy Szczecina w ciągu drogi S6

Ala za UW Szczecin - 17 Grudnia 2018 godz. 5:54
Wybrano najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie badań geologicznych wraz z elementami Koncepcji Programowej dla Zachodniej Obwodnicy Szczecina w ciągu drogi S6.