Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Bezpiecznie w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim

Ala za UW Szczecin - 20 Maj 2020 godz. 5:35
Przy czynnym wejściu do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego od ul. Jarowita w Szczecinie ustawiona została bramka termowizyjna, która bezdotykowo sprawdza temperaturę ciała osób wchodzących do urzędu. Przy wejściu zainstalowano także automatyczne dozowniki z płynem dezynfekcyjnym do rąk.

„Sztuczna inteligencja dla dzieci – Dlaczego warto kodować?

Ala za Amazon - 19 Maj 2020 godz. 5:35
„Sztuczna inteligencja dla dzieci – Dlaczego warto kodować?

MZK Koszalin: Nowe zasady bezpieczeństwa

Ala za MZK Koszalin - 18 Maj 2020 godz. 5:34
Od 16 maja 2020 r. obowiązują – nowe zasady bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej. Jednym autobusem może podróżować jednocześnie maksymalnie około 30 pasażerów. Przy drzwiach autobusów znajdują się informacje o obowiązującym limicie miejsc w danym pojeździe. Dodatkowo, bez zmian, pozostają zasady korzystania z miejsc siedzących – zajmujemy co drugie z nich.

Sianów: Ojciec i syn zatruli się tlenkiem węgla

Ala, fot. archiwum - 17 Maj 2020 godz. 17:02
- 50-letni ojciec i jego 22-letni syn śmiertelnie zatruli się tlenkiem węgla w swoim miejscu zamieszkania w Sianowie – poinformowała oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

Włączenie jednostek OSP do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Art za KMPSP Koszalin - 15 Maj 2020 godz. 4:45
Strażacy z OSP Niedalino, Warnino, Osieki, Porost i Wyszewo zostali włączeni do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Powiat: 34 tys. złotych na zakup łodzi

Ala za Powiat Koszaliński - 15 Maj 2020 godz. 4:35
Dziś w samo południe rozpocznie się nadzwyczajna sesja w powiecie. odbędzie się ona w trybie zdalnym. Radni decydować będą m.in. nad podjęciem uchwały w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej w 2020 r.