KATEGORIA

Piłka ręczna w Koszalinie

Młyny Stoisław: Po raz ostatni w swojej hali

Art za FB/Piłka Ręczna Koszalin - 13 Maj 2022 godz. 6:55
Przed piłkarkami ręcznymi Młynów Stoisław Koszalin przedostatni w tym sezonie mecz ligowy i zarazem ostatni przed swoją widownią. W najbliższą sobotę, 14 maja „Biało-zielone” podejmą aktualne mistrzynie Polski MKS Zagłębie Lubin. Będzie to spotkanie 27. serii PGNiG Superligi.

Młyny Stoisław: Eurobud lepszy po raz czwarty

Art za FB/piłka Ręczna Koszalin - 30 Kwietnia 2022 godz. 2:17
Młynom Stoisław Koszalin nie udało się zrewanżować drużynie Eurobudu JKS Jarosław. W meczu 25. serii PGNiG Superligi przegrały u siebie 27:33. Była to ich czwarta porażka w tym sezonie jarosławskim zespołem.

Młyny nie poddały się bez walki

Art za FB/Piłka Ręczna - 10 Kwietnia 2022 godz. 5:31
Zacięta i emocjonująca walka trwała do ostatnich sekund w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Ostatecznie w rywalizacji 24. serii PGNiG Superligi lepsze od miejscowych Młynów Stoisław okazały się aktualne wiceliderki tabeli MKS FunFloor Perła Lublin. Przyjezdne zwyciężyły 24:23, ale koszalinianki, szczególnie w drugiej połowie, okazały się dla rywalek sporym zagrożeniem jak na szósty zespół w tabeli.

Superliga PGNiG: Koszalinianki lepsze w Kielcach

Art za FB/Piłka Ręczna Koszalin - 3 Kwietnia 2022 godz. 21:53
Chociaż Suzuki Korona Handball Kielce postawiła Młynom Stoisław trudne warunki w pierwszej połowie to górą były w nim „Biało-zielone”, Koszalinianki pokonały kielczanki na wyjeździe 29:24 w starciu 23. serii PGNiG Superligi.

Młyny Stoisław przerwały złą passę

Art za FB/Piłka Ręczna Koszalin - 31 Marca 2022 godz. 3:32
Po siedmiu porażkach z rzędu Młyny Stoisław Koszalin mają upragnione i wyczekiwane zwycięstwo. „Biało-zielone” pokonały na wyjeździe zespół EKS Start Elbląg 27:26 w zaległym spotkaniu 15. serii PGNiG Superligi.

Superliga: MKS Zagłębie Młyny Stosław 27:21

Art za Piłka Ręczna Koszalin - 14 Marca 2022 godz. 7:05
W wyjazdowym meczu 20. Serii PGNiG Superligi „Biało-zielone” uległy na wyjeździe zawodniczkom drużyny MKS Zagłębie Lubin 21:27.