KATEGORIA

Judo w Koszalinie

Judocy Gwardii Koszalin zwyciężyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 17 Października 2022 godz. 11:12
Zawody odbyły się w miniony weekend w Bydgoszczy. Podopieczni trenerów Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza wywalczyli 10 medali, w tym cztery złote i po raz kolejny potwierdzili, że w tej kategorii wiekowej należą do ścisłej krajowej czołówki.

Gwardia druga w Gdańsku

Art za KSJ Gwardia Koszalin - 10 Października 2022 godz. 11:21
Najmłodsi reprezentanci Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin rozpoczęli kolejny sezon zawodów. I to od razu odnieśli sukces! W sobotę, w Gdańsku odbył się turniej im. Antoniego Reitera, a gwardziści w klasyfikacji drużynowej zajęli drugie miejsce.

10 medali gwardyjskich judoków

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 3 Października 2022 godz. 10:51
W Toruniu odbyły się Mistrzostwa Regionu Północnego w Judo Młodzików. Kolejny udany start odnotowali młodzicy Klubu Sportowego Judo Gwardii Koszalin którzy wywalczyli 10 medali, w tym 3 złote.

Kamil Kustrzycki, judoka Gwardii Koszalin trzeci w Pucharze Polski

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 27 Września 2022 godz. 8:05
W Sochaczewie odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Judo .W zawodach sartowała cała czołówka krajowa i zawodnicy z Ukrainy. Po raz kolejny znakomicie zaprezentował się Kamil Kustrzycki z Gwardii Koszalin, który wywalczył III miejsce w kat.66 kg.

Ukrainiec, Dawid Chorawa został mistrzem Europy IBSA. Przygotowywał się do startu razem z judokami Gwardii Koszalin

Art, fot. IBSA - 26 Września 2022 godz. 9:41
W Hali Sportowej PalaPirastu w Cagliari (Włochy) odbyły się Mistrzostwa Europy IBSA w Judo. To pierwsze oficjalne zawody uprawniające do zdobycia punktów do kwalifikacji do Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu 2024. Znakomicie zaprezentował się Ukrainiec Dawid Chorawa, który w kategorii J2 U60 kg wywalczył złoty medal.