KATEGORIA

Judo w Koszalinie

Mistrzostwa Pomorza: 12 medali judoków Gwardii Koszalin

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 20 Lutego 2023 godz. 6:52
W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Pomorza w judo. W zawodach startowało blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek w czterech grupach wiekowych tj.młodzik ,junior młodszy,j unior oraz młodzieży. Rewelacyjnie zaprezentowali się judocy Gwardii Koszalin. Podopieczni trenerów Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza wywalczyli łącznie 12 medali w tym 4 złote.

Julia Wiśniewska ze złotem

Art, foto: David Finch/Getty Images - 17 Listopada 2022 godz. 3:56
Julia Wiśniewska, podopieczna Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin zwyciężyła w Międzynarodowym Turnieju Juniorów, który odbył się w Londynie.

Dwa brązy judoków Gwardii

Art za Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin - 2 Listopada 2022 godz. 7:27
Podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Kielcach, w których startowało ponad 600 zawodników i zawodniczek z 145 klubów kolejny sukces odnieśli judocy Gwardii Koszalin.

Filip Bieliński piąty w mistrzostwach Polski seniorów

Art, fot. archiwum - 23 Października 2022 godz. 4:26
Filip Bieliński (KS Judo Gwardia Koszalin) wywalczył podczas rozgrywanych w Warszawie 66. Mistrzostw Polski Seniorów w Judo 5. miejsce. Podopieczny trenerów Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza Startował w kategorii wagowej 66 kg. Wcześniej, także 5. miejsce zdobył jego klubowy kolega Patryk Rusin (+100).

Patryk Rusin piąty na mistrzostwach Polski seniorów

Art, fot. KSJ Gwardia Koszalin - 21 Października 2022 godz. 8:39
Reprezentant Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, Patryk Rusin, wywalczył podczas 66. Mistrzostw Polski w Judo Seniorów w kategorii wagowej +100 kg piąte miejsce.

Judocy Gwardii Koszalin zwyciężyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 17 Października 2022 godz. 11:12
Zawody odbyły się w miniony weekend w Bydgoszczy. Podopieczni trenerów Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza wywalczyli 10 medali, w tym cztery złote i po raz kolejny potwierdzili, że w tej kategorii wiekowej należą do ścisłej krajowej czołówki.