KATEGORIA

Judo w Koszalinie

9 medali judoków Gwardii

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 11 Czerwca 2023 godz. 13:39
W Gdyni odbyły się Międzynarodowy Turniej Judo Baltic CUP 2023. W trzydniowej imprezie startowało ponad 1500 zawodników i zawodniczek z kraju i Europy. To absolutny rekord w liczbie startujących. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak i organizacyjnym.

Gwardyjski judoka piąty podczas ME Weteranów

Art za KSJ Gwardia Koszalin - 11 Czerwca 2023 godz. 13:26
W Słowenii odbywają się European Judo Championships Veterans 2023 .Udany debiut odnotował zawodnik Gwardii Koszalin Dariusz Pawłowski, który w kat .81 kg wywalczył 5. miejsce.

Gwardzista, Kamil Kustrzycki z Pucharem Europy!

Art za PZJudo, KS Judo Gwardia Koszalin - 16 Maj 2023 godz. 10:26
W litewskim Kownie odbył się Puchar Europy Juniorów w judo. Życiowy sukces odniósł zawodnik Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, Kamil Kustrzycki. Podopieczny trenerów klubowych Mariana Standowicza i Cezarego Wojniusza w rewelacyjnym stylu wygrał w kategorii wagowej 66 kg 5 walk i zdobył Puchar Europy.

Filip Bieliński z brązowym medalem AMP

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 4 Kwietnia 2023 godz. 10:24
W Pile odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo.W zawodach startowała rekordowa liczba około 300 judoków reprezentujących 50 uczelni i 87 klubów akademickich. Rewelacyjnie reprezentował się Filip Bieliński student II roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie o kierunku wychowanie fizyczne. Bieliński wywalczył III miejsce w kat.73 kg, w której walczyło aż 48 zawodników.

Udany start judoków Gwardii

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 3 Kwietnia 2023 godz. 11:58
W Gdańsku odbyły się eliminacje do OOM tj.Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, które odbędą się 27-28.04.w Koszalinie. W zawodach startowało ponad 200 zawodników z 40 klubów.

Judo: Trenuj z mistrzami

Art za FB - 20 Marca 2023 godz. 10:58
Tuż przed świętami Wielkanocy w stolicy Wielkopolski odbędzie się Brother Champion Judo Camp - Polskie Legendy Judo!