KATEGORIA

Judo w Koszalinie

PE Juniorów w Poznaniu: Filip Bieliński czuję się mocniejszy fizycznie i mentalnie

Ala za Polski Związek Judo, fot. FB/Filip Bieliński - 14 Kwietnia 2022 godz. 7:37
- Po campie w Antalyi czuję się mocniejszy zarówno fizycznie, jak i mentalnie, wyciągnąłem dużo wniosków. Wierzę, że w dużym stopniu praca na nim wykonana zaprocentuje w najbliższych startach – mówi judoka Gwardii Koszalin, Filip Bieliński (-66kg), aktualny Mistrz Polski Juniorów. Za półtora tygodnia wystąpi w juniorskim Pucharze Europy w Poznaniu.

Ola Szulc i Filip Bieliński złotymi medalistami MP Juniorów

Art, fot. KSJ Gwardia Koszalin, KJ Samuraj Koszalin - 14 Marca 2022 godz. 2:32
Aleksandra Szulc w kategorii wagowej 52 kg i Filip Bieliński w wadze 66 kg - oboje KS Judo Gwardia Koszalin - stanęli na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski juniorów. Brązowy medal kategorii 57 kg wywalczyła Anika Łozińska (Klub Judo Samuraj Koszalin).

Puchar Polski: Kamil Kustrzycki zdobył PP Juniorów Młodszych

Art, fot. KSJ Gwardia Koszalin - 6 Marca 2022 godz. 7:30
Judoka Gwardii Koszalin, Kamil Kustrzycki w zawodach IKIZAMA JUDO CUP V Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, które w minioną sobotę odbyły się w Piasecznie nie miał sobie równych. Podopieczny trenerów Mariana Standowicza i Cezarego Wojniusza wygrał w kategorii wagowej 66 kg pięć kolejnych walk i stanął na najwyższym stopniu podium.

Sandra Lickun z brązowym medalem Sarajevo European Open

Art za European Judo Union - 14 Lutego 2022 godz. 6:43
Sandra Lickun, 27-letnia wychowanka Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, która obecnie reprezentuje barwy AZS UW Warszawa wywalczyła brązowy medal European Open 2022.

Trzy medale judoków Gwardii Koszalin w Pucharze Polski Juniorów w Oleśnicy .

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 25 Listopada 2021 godz. 7:14
Oleśnica gościła przez dwa dni najlepszych judoków z kraju. Tam odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych i Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Zawody zostały super zorganizowane należą się gratulacje dla organizatorów Judo Tigers. Kolejny raz super wypadli reprezentanci Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin podopieczni Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza wywalczyli trzy medale.

Judoka KSJ Gwardia Koszalin, Aleks Hoppe walczy w Maladze

Art za PZJ, fot. archiwum - 23 Października 2021 godz. 12:40
Dziesięcioro Polaków znajduje się na liście startowej turnieju European Judo Open w Maladze. Dla części naszych reprezentantów to ostatni sprawdzian przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy w Budapeszcie (5 – 7 listopada). - W Hiszpanii startować będą Izabella Socha -57kg, Maria Bączek -70kg oraz Anna Dąbrowska -63kg, Karolina Miller -70kg, Kinga Wolszczak +78kg oraz z grona judoków Adam Stodolski -73kg, Ksawery Morka -73kg, Sebastian Marcinkiewicz -81kg, Aleks Hoppe -81kg, Sebastian Ołdak -90kg – mówi trener Paweł Zagrodnik, nowy szkoleniowiec kobiecej reprezentacji.