Koszalin, Poland
KATEGORIA

Sport

Henry zawieszony!

Damian Zydel - 26 Lutego 2014 godz. 8:00
Amerykanin naruszył przepisy antydopingowe. Polska Liga Koszykówki zawiesiła Henry'ego w prawach zawodnika.

Mistrz w Koszalinie

Damian Zydel - 26 Lutego 2014 godz. 0:23
Mistrzowie Polski z Zielonej Góry przegrali w tym sezonie zaledwie dwa mecze ligowe. Czy Akademikom uda się nawiązać walkę z najlepszą drużyną w kraju?

Gwardia się zbroi

Artur Rutkowski - 25 Lutego 2014 godz. 22:14
Do rozpoczęcia rundy wiosennej Bałtyckiej Trzeciej Ligi pozostało ok. 2 tygodnie czasu. Gwardia Koszalin nie traci zatem czasu. Już teraz wiemy, że wiosną z literką "G" na piersi zagrają nowi zawodnicy. Oprócz pozyskanego z Bałtyku Koszalin Mateusza Wiśniewskiego, do klubu z Fałata 34 przybyli Artur Wojach i Mariusz Szmidkie.

54. Figas: znamy połowe finalistów

Artur Rutkowski - 25 Lutego 2014 godz. 21:57
54. turniej dla dzieci im. Stanisława Figasa nie zwalnia tempa. Za nami już połowa półfinałowych starć. Do obsadzenia pozostały już tylko po dwa miejsca w grupie młodszej i starszej do gry w wielkim finale. Już dzisiaj wiemy, że w finałowych pojedynkach nie zabraknie koszalinian.

Warchoł odmawia Radomskiemu!

Patryk Pietrzala - 25 Lutego 2014 godz. 11:28
24 lutego br. pisaliśmy o możliwości zorganizowania jeszcze jednej walki podczas II Międzynarodowej Gali Mieszanych Sztuk Walki, pomiędzy Andrzejem Radomskim i Józefem Warchołem. Poznaliśmy zdanie koszalińskiego kickboxera na ten temat.

Borussia zagra z Zenitem

Patryk Pietrzala / fot. eurosport.onet.pl - 25 Lutego 2014 godz. 11:26
Piłkarze Borussii Dortmund zagrają dzisiaj w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ich rywalem będzie Zenit Sankt Petersburg. Występ lidera niemieckiej drużyny – Roberta Lewandowskiego, stoi pod wielkim znakiem zapytania.