Blisko finałów Volley Cup

Autor Artur Rutkowski 24 Marca 2014 godz. 9:11
W minioną sobotę w Szczecinku rozegrany został drugi turniej w ramach "Zachodniopomorskiego Mini Volley Cup 2014". W rozgrywkach w kategorii par pierwsze cztery miejsca zajęli chłopcy reprezentujący SP 13 oraz ZS Sportowych w Koszalinie.

Koszalinianie startowali, również w innych kategoriach.  Dobrze spisali się reprezentanci UKS Bronek: w trójach koszalinianie zajęli czwarte miejsce (Sp 13 ), natomiast w czwórkach UKS Bronek uplasował się na trzecim miejscu.

Przed ostatnim turniejem, który odbędzie się w Darłowie 28.03 zespoły z Koszalina mają ogromną szansę awansować do turnieju finałowego w Szczecinie. Awans wywalczą po trzy najlepsze zespoły w każdej kategorii wiekowej.

Ministatkówka w "Bronku"

Artur Rutkowski - 15 Marca 2014 godz. 13:05
W sobotę 15 marca, hala II LO gościła młodych adeptów koszykówki. W turnieju wystąpiło ponad 50 zawodników, wśród nich nie brakowało uczniów z Darłowa, Kołobrzegu, Wałcza, Szczecinka, i oczywiście z Koszalina. Gospodarzy reprezentowały: Szkoła Sportowa, Szkoła Podstawowa nr 13, Szkoła Katolicka i Szkoła Podstawowa nr 7. Rozgrywki organizowane były w ramach "Zachodniopomorskiego Mini Volley Cup 2014". Wyniki wkótce