Bałtyk remisuje

Autor LBM 9 Lutego 2013 godz. 15:51
W sobotnim meczu sparingowym Bałyk Koszalin remisuje z Astrą Ustronie Morskie 2:2 (2:0). Strzelcami dla biało-niebieskich byli Leszek Pazdur oraz Mateusz Wiśniewski.
Pierwsza połowa należała do gospodarzy. Mieli więcej sytuacji podbramkowych i okazji do strzelenia bramki. Dwie z nich Wykorzystali ustanawiając wynik do przerwy 2:0. Goście natomiast zagrozili Maciejowi Dulewiczowi dwukrotnie. Druga połowa to zmiany ze strony Bałyku. Na boisku pojawili się testowani Brazylijczycy. W tej odsłonie meczu piłkarze Astry Ustronie Morskie zagrali lepiej. Udało im się wypracować akcje, z których strzelili dwa gole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

- Mecz możemy podzielić na dwie połowy. W pierwszej, postawiliśmy na zawodnikówm, których będziemy wystawiać do meczów ligowych i ta cześć dobrze wypadła. W drugiej natomiast chceiliśmy sprawdzić poziom oraz umiejętności dwóch Brazylijczyków, którzy są testowani u nas od tygodnia. Sądzimy, że wypadli dobrze, ale nie podniosą poziomu naszego zespołu w IV lidze. Wynikiem się nie przejmujemy, bo mieliśmy inne cele na ten mecz, które zostały wykonane - komentuje Marcin Bednarek trener Bałtyku Koszalin.

Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 2:2 (2:0)

Bramki:
1:0 Leszek Pazdur
2:0 Mateusz Wiśniewski
2:1 Swojak
2:2 Miłoszewicz

Skład Bałtyku:
Maciej Dulewicz (Mateusz Struś), Norbert Gzubicki, Kordian Rudziński, Maciej Kowalewski (Dawid Ejzygmann), Łukasz Miklasiński, Łukasz Duszkiewicz, Grzegorz Wawreńczuk (zawodnik testowany), Paweł Waleszczyk (zawodnik testowany), Mateusz Wiśniewski (Mateusz Asman), Leszek Pazdur (Adrian Rząsa), Marcin Chyła.