Remis w derbach

Autor Łukasz Bąk 8 Września 2012 godz. 14:06
W derbach województwa Bałtyk Koszalin remisuje z Leśnikiem-Rossą Manowo 0:0 na wyjeździe.

Mecz na trudnym terenie, aczkolwiek do jednej bramki - skomentował trener Bałtyku Koszalin Wojciech Polakowski. Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowiskiem. Było dużo walki w środku pola. Zawodnicy z Manowa wyprowadzili zaledwie parę konkretnych akcji. Można było zauważyć przewagę zawodników z Koszalina. W drugiej połowie meczu gospodarze praktycznie nie zagrażali bramce Mateusza Strusia. Trzebiatowski miał szansę zdobyć bramkę. W 81. minucie spotkania miał sytuację sam na sam z bramkarzem jednak strzelił w słupek. Mecz zakończył się remisem 0:0. Następny mecz - u siebie - musimy wygrać - powiedział trener Bałtyku.