Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
sport

Dzień otwarty w „Feel The Noise”

Autor Paweł Kaczor / info. i grafika: Feel The Noise 27 Sierpnia 2013 godz. 14:35
Trzy godziny darmowych zajęć! W sobotę (7 września br.) będzie mieć miejsce dzień otwarty w „Feel The Noise Dance Studio” przy ul. Franciszkańskiej 24 w Koszalinie. Chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach dla osób początkujących, średniozaawansowanych bądź zaawansowanych. Po wydarzeniu, które rozpocznie się o godz. 17.00, odbędą się zapisy do poszczególnych grup tanecznych.

Sobotnie zajęcia będzie prowadził Adrian Piaszczyński (grupa średniozaawansowana) oraz Kacper Wojcieszek (grupa początkująca i zaawansowana). Pierwszy z nich

wystąpił na krajowych eliminacjach do Eurowizji z Zosią Karbowiak w TVP1. Jest również tancerzem Damiana Skoczyka oraz grupy Pi.An.Ka Crew. Zdobywał także nagrody na wielu turniejach tanecznych. Natomiast Wojcieszek to uczestnik II edycji programu „Got To Dance. Tylko Taniec”. Jest choreografem i tancerzem Damiana Skoczyka, a także wystąpił w teledysku Matta Pokory oraz Patricii Kazadi.

 

- Zapraszamy na dzień otwarty w naszej szkole wszystkich bez wyjątków. Mamy zamiar zrobić trzy grupy taneczne od początkujących, po tych średniozaawansowanych, jak i tych, którzy już tańczą i chcą tańczyć dalej, a także jeździć na zawody i występować na scenach w całej Polsce. Dzień otwarty w naszej szkole będzie polegał na 3 godzinach darmowych zajęć, gdzie pierwsza godzina będzie dla osób zupełnie początkujących, którzy nie mieli jeszcze styczności z tańcem. Następnie będziemy co godzinę podwyższać tempo oraz poziom zajęć. Zapraszamy dzieci od 6 lat w górę. Zapewniamy świetną atmosferę podczas zajęć oraz ciągły rozwój nie tylko tańca, ale i swojej osobowości. Po prostu przyjdź i sprawdź się, a na pewno nie pożałujesz. – komentuje Kacper Wojcieszek.