Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

Imprezy w ramach Dni Koszalina

Autor 21 Maj 2013 godz. 11:43
W ramach tegorocznych Dni Koszalina Centrum Kultury 105 przygotowało dla mieszkańców naszego miasta wiele różnych atrakcji. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które będą mieć miejsce dzisiaj. Zapraszamy.

PONIEDZIAŁEK – 27 maja

17:00 – 19:00 - Wiosna w poezji, muzyce i obrazach. Prezentacja twórczości osób niepełnosprawnych i ich przyjaciół - Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Ikar" wraz z Grupą Młodzieżową "Integracja" zaprasza na wystawę prac oraz prezentacje twórczości osób niepełnosprawnych z naszego miasta.

Miejsce: Domek Kata.

20:30 - "Koszalin - miasto młodych talentów" - Spotkanie ma na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat Koszalina wśród młodzieży.

Miejsce: Bursa Międzyszkolna (ul. Jana Pawła 17).

20:00 - Koncert "LemON" - Zespół powstał zaraz po telefonie informującym o zakwalifikowaniu się do Must Be The Music. Jego muzyka jest naszpikowana emocjami i prawdą.

Miejsce: Sala Widowiskowa CK105.

Cena biletu: 20zł.