Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

Imprezy w ramach Dni Koszalina

Autor 21 Maj 2013 godz. 11:44
W ramach tegorocznych Dni Koszalina Centrum Kultury 105 przygotowało dla mieszkańców naszego miasta wiele różnych atrakcji. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które będą mieć miejsce dzisiaj. Zapraszamy.

WTOREK – 28 maja

11:00 - "Historia. Sztuka. Moje miasto." - Finał konkursu międzyszkolnego obejmującego wiedzę z programu nauczania historii oraz sztuki. Celem konkursu jest rozbudzanie aktywności uczniów przy wykorzystaniu elementów edukacji regionalnej, a także zainteresowanie przeszłością i teraźniejszością Koszalina.

Miejsce: Sala wystawowa Muzeum.

16:30 - Wernisaż: "Koszalin w sztuce - wystawa interdyscyplinarna twórców ZPAP okręg Koszalin - Słupsk" - W ramach tegorocznych obchodów Dni Koszalina ZPAP Okręg Koszalin - Słupsk zaprezentuje wystawę zbiorową prac przedstawiających Koszalin.

Miejsce: Galeria Ratusz.

16:30 - Wystawa fotograficzna "Światopogląd - w drodze" - Wystawa fotografii będących swoistą relacją z dalekich podróży Roberta Nawrockiego. Wystawę będzie można oglądać do 14 czerwca.

Miejsce: Galeria Region.

16:30 - 13 edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dla Młodzieży Szkolnej z Miast Partnerskich Koszalina pt: "Nasi rówieśnicy, nasze miasta i regiony – poznajmy się bliżej" - Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej.

Miejsce: Klub Bałtyk.