Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

Imprezy w ramach Dni Koszalina

Autor 21 Maj 2013 godz. 11:41
W ramach tegorocznych Dni Koszalina Centrum Kultury 105 przygotowało dla mieszkańców naszego miasta wiele różnych atrakcji. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które będą mieć miejsce dzisiaj. Zapraszamy.

SOBOTA – 25 maja

10:00 - Wynieś graty ze swej chaty - II edycja Pchlego Targu.

Miejsce: Plac przed Amfiteatrem.

10:00 - Odjazdowy Bibliotekarz - Rajd rowerowy pn.  "Znam moje miasto, znam moje biblioteki!".

Trasa: między filiami KBP.

10:30 - Koncert " Z uśmiechem w tańcu i piosence" - Tradycyjny koncert dzieci z koszalińskich przedszkoli. Przedszkolaki mają okazję do zaprezentowania się na dużej scenie. Koncert od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Miejsce: Amfiteatr.

11:00 - Plenerowe warsztaty rysunkowe.

Miejsce: Plac przed Amfiteatrem.

11:00 – 15:00 - "Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina".

Miejsce: Strzelnica kryta w Koszalinie.

12:00 - "Biegiem po zdrowie - bieganie mamy we krwi" - Bieg rozpocznie się o godzinie 12.00 sprzed budynku Radia Koszalin przy ul. Piłsudskiego 41. Na biegaczy, którzy pokonają dystans 3000 metrów, czekać będzie śniadanie oraz zabawa w Sportowym Miasteczku, które pojawi się na "terenach podożynkowych". Zapisy chętnych do wzięcia udziału w akcji prowadzone będą od 18 do 24 maja w siedzibie Radia Koszalin oraz bezpośrednio przed rozpoczęciem Biegu.

Miejsce: Bieg ulicami miasta, festyn- tereny podożynkowe.

19:00 - "Good Vibe Festival" - Good Vibe Festival to nowa inicjatywa muzyczna w Koszalinie. W Domku Kata odbędą się koncerty zespołów reprezentujących takie style jak funk, instrumental hip-hop, jazz, soul, elektronika. Zaprezentują się zespoły: Roux Spana Beat Trio, Electro Acoustic Beat Sessions oraz Dżindżer Projekt (w piątek), The Cookies (w sobotę).

Miejsce: Domek Kata.

Wstęp: 5 złotych, studenci - za darmo.

20:00 - Koncert "Elektryczne Gitary" - Tegoroczną gwiazdą Dni Koszalina oraz odbywającego się równolegle Tygodnia Kultury Studenckiej będzie zespół Elektryczne Gitary. Warto dodać, że koncert ten współorganizowany jest przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie oraz Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej. Zapowiada się więc prawdziwe święto muzyczne dla mieszkańców naszego miasta oraz studentów koszalińskiej uczelni.

Miejsce: Amfiteatr.

Wstęp: 5 zł - ulgowy, 10 zł - normalny.