Gwardia przegrała z wiceliderem

Autor ArtRut 26 Października 2012 godz. 4:54
W sobotę kolejny mecz rozegrali szczypiorniści Gwardii Koszalin, tym razem przegrali z AZS UKW Bydgoszcz 32:27.
AZS już w pierwszej połowie wywalczył sobie przewagę, prowadząc do przerwy 15:12.

Drużyna gospodarzy należy do czołówki ligi. Po 7 kolejkach Gwardia zajmuje piątą pozycję, a AZS UKW Bydgoszcz jest wiceliderem rozgrywek.

W niedzielę, 4 listopada szczypiorniści Gwardii rozegrają zaległe spotkanie 6. kolejki, w którym podejmować będą Sokoła Gdańsk. Początek meczu o godz. 15 w hali Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej.