Akademicy męczyli się z Wikaną Start

Autor Artur Rutkowski 11 Kwietnia 2015 godz. 19:43
Koszykarze AZS-u Koszalin pod wodzą dotychczasowego asystenta Wojciecha Zeidlera pokonali we własnej hali Wikna Start Lublin 80:66

Gospodarze spotkanie rozpoczęli w bardzo słabym stylu, co wykorzystali goście odskakujac na kilka punktów.  Po pierwszych 10 minutach było 12:21 dla Lublina.

W drugiej kwarcie zdecydowanie lepiej radzili sobie akademicy, którzy zdołali zbliżyć się do rywali na trzy punkty. Przed zmianą stron 32:35 dla przyjezdnych.

Niestety w kolejnych minutach ponownie lepiej radzili sobie gracze Startu, którzy na dziesięć minut przed końcową syreną powiększyli prowadzenie do siedmiu punktów.

Zdecydowanie najlepsze chwile przeżywali koszykarze AZS-u w ostatniej odsłonie, w której zdołali objąć prowadzenie. Następnie przewaga akademików zaczęła rosnąć. Ostatecznie AZS pokonał Wikanę Start Lublin 80:66.