AZS Politechnika wygrywa

Autor Artur Rutkowski 12 Kwietnia 2015 godz. 8:12
Szczypiornistki KU AZS Politechnika odniosły czwarte zwycięstwo w drugiej lidze piłkarek ręcznych. Podopieczne Marcina Majewskigo i Iwony Szafulskiej wygrały 25:19 z Drwęcą Nowar Lubicz. Zwycięstwo pozwoliło koszaliniankom awansować na trzecie miejsce w tabeli.

W pierwszych minutach spotkania obie drużyny miały trudność z trafianiem bramek. Jako pierwsze przebudziły się akademiczki, które już w pierwszej połowie wywalczyły sobie cztery bramki przewagi.

Po zmianie stron AZS Politechnika kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 25:19.

W kolejnej kolejce koszalinianki podejmować będą piąty zespół rozgrywek - MTS Giżycko. Mecz zaplanowano na 18 kwietnia w hali przy ul. Racławickiej. Początek o godzinie 18:00.