Pierwsze trafienie w lidze

Autor Artur Rutkowski / fot. Jacek Magdziński 23 Lutego 2015 godz. 23:15
W drugiej kolejce Angolskiej Ekstraklasy Jacek Magdziński zdobył swojego pierwszego gola na Czarnym Londzie. Były Gracz Gwardii otworzył wynik spotkania z De Agosto, a jego zespół odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie.

Popularny "Magdzia" na listę strzelców wpisał się już w 12 minucie. Natomiast w 34 minucie Cachl podwyższył rezultat.  Ostatecznie Academica do Lobito wygrała w pełni zasłużenie 2:0. Kolejne ligowe spotkanie już w środę 25 lutego, a rywalem będzie były klub Rivaldo - Kabuscorb.

Warto wspomnieć, że mecz oglądało 12 tysięcy kibiców.  - Wybiegając z tunelu na rozgrzewkę przed dzisiejszym meczem spodziewałem się kompletu publiczności na naszym stadionie ale jak zobaczyłem że fani są dosłownie wszędzie - na wzgórzu poza stadionem , za bramkami, na płotach, na dachach swoich domków - czytamy na facebook;u piłkarza.