Młodzi koszykarze szlifują formę

Autor Patryk Pietrzala 21 Października 2014 godz. 14:42
Zawodnicy MKK Basket I Koszalin rozegrali swój drugi mecz w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików. Podopieczni trenera Roberta Krawczyka pokonali wysoko King Wilki Morskie Szczecin 98:58.

Koszykarze MKK Basket I Koszalin rozpoczęli niedawno zmagania w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików (rozgrywki do lat 14), gdzie mogą rywalizować z najlepszymi drużynami z naszego regionu. W drugiej kolejce spotkań, podopieczni trenera Roberta Krawczyka pokonali wysoko King Wilki Morskie Szczecin I 98:58 (29:22; 31:8; 21:17; 17:11). Najlepszym strzelcem koszalińskiej drużyny był Hubert Labuda, autor 25 punktów.

Trener drużyny – Robert Krawczyk, niezwykle zadowolony z występu swoich podopiecznych mówił po spotkaniu – Początek meczu był nieco nerwowy, dlatego wynik oscylował wokół remisu. Dopiero w drugiej kwarcie zawodnicy opanowali swoje emocje i wyszli na wysokie prowadzenie – stwierdził szkoleniowiec zespołu.

To właśnie druga kwarta miała największy wpływ na wynik meczu. Trener Krawczyk pochwalił wspomnianego wcześniej Huberta Labudę oraz Krzysztofa Kiwacza i Jana Sokołowskiego – czyli najmłodszych zawodników drużyny. Warto także dodać, że zespół MKK I Basket po trzech kolejkach zajmuje czwarte miejsce.