Nie byli słabsi

Autor Artur Rutkowski 21 Sierpnia 2014 godz. 13:51
Nietypowo, bo w czwartek swój mecz ligowy rozegrali juniorzy Bałtyku Koszalin. Niestety podopieczni Mariusza Lenartowicza doznali drugiej porażki w Centralnej Lidze Juniorów, tym razem 1:2 z Lechem Poznań.

W pierwszej połowie lepiej szło drużynie gości, która objęła prowadzenie. Po zmianie stron "Kolejorz" podwyższył prowadzenie na 0:2, po dość kontrowersyjnym rzucie karnym. Następnie Bałtyk mógł, również mieć swoją okazję z rzutu karnego, ale arbiter nie odważył się wskazać na jedenasty metr, co zrozumiałe rozdrażniło gospodarzy.

Bałtyk nie składał jednak broni, starał się atakować i na 20 minut przed końcem strzelił kontaktowego gola, a jego autorem był Nawrocki. Do końcowego gwiazdka podopieczni Mariusza Lenartowicza, atakowali, stwarzali dogodnie sytuacje, ale niestety po 90 minutach to Lech mógł świętować zdobycie trzech punktów. Bałtyk przegrywa z Lechem 1:2.

Po trzech kolejkach koszalinianie mają na swoim koncie trzy punkty, które wywalczyli w inauguracyjnej kolejce po ograniu 4:0 MKS Kluczborg. Następny mecz juniorzy Bałtyku w Centralnej Lidze Juniorów rozegrają 30 sierpnia w Gorzowie, gdzie podejmować ich będzie miejscowy Stilon.

CLJ: Bałtyk Koszalin - MKS Kluczbork 4:0 (0:0)

Artur Rutkowski - 9 Sierpnia 2014 godz. 15:15
Od zwycięstwa 4:0 nad MKS-em Kluczbork, podopieczni Mariusza Lenartowicza rozpoczęli zmagania Centralnej Ligi Juniorów gr. zachodniej. Zwycięstwo pokazało, że Bałtyk dobrze przepracował okres przygotowawczy.