Niepokonani od ośmiu spotkań

Autor Artur Rutkowski 11 Maj 2014 godz. 21:37
Kolejne dobre spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów rozegrał Bałtyk Koszalin, który w niedzielę 11 maja ograł Arkę Gdynia 3:1. Był to już ósmy mecz podopiecznych Mariusza Lenartowicza bez porażki.

W pierwszej połowie publiczność zebrana na Andersa bramek nie oglądała. Po zmianie stron "worek" z bramkami się rozwiązał jako pierwszy w 54 minucie do siatki trafił Mateusz Czapłygin, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Kolejne trafienie zdobył jedenaście minut później Tomasz Pasieka. W ostatnim kwadransie padły jeszcze dwa gole, najpierw na 3:0 podwyższył Kacper Wąsowicz, a chwilę później wynik spotkania ustalił Przemysław Szur.

Koszalinianie zrewanżowali się Arce za porażkę 0:1 z rundy jesiennej. Do zakończenia rozgrywek Bałtykowi pozostały już tylko trzy pojedynki (red. z Wartą Poznań, Lechem Poznań i Pogonią Szczecin).

CLJ: Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)

Artur Rutkowski - 26 Kwietnia 2014 godz. 15:53
W sobotę 25 kwietnia juniorzy Bałtyku Koszalin podzielili się punktami z Lechią Gdańsk. Gola na wagę remisu 1:1 w doliczonym czasie gry z rzutu karnego zdobył Tomasz Kamiński.

CLJ: Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)

Artur Rutkowski - 6 Kwietnia 2014 godz. 14:07
W niedzielę 6 kwietnia juniorzy Bałtyku Koszalin pokonali 2:0 Akademię Pogoni Szczecin. Zwycięstwo w dużym stopniu przybliżyło koszalinian do awansu do nowej Centralnej Ligi Juniorów.