Porażka w słabym stylu

Autor Artur Rutkowski 14 Grudnia 2013 godz. 18:25
W ostatnim tegorocznym meczu podopieczni Mariusza Wnuka polegli w meczu na szczycie drugiej ligi MKS-owi Grudziądz 13:20.

Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy po siedmiu minutach wyszli na prowadzenie 1:3. Następnie gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania 3:3 w 14 minucie meczu po bramkach Michała Felsztigiera.

Do końca pierwszej połowy spotkanie było wyrównane z lekką przewagą MKS-u Grudziądz. Do przerwy podopieczni Mariusza Wnuka remisowali 9:9.

Po zmianie stron lepiej radzili sobie goście, którzy już w 36 minucie prowadzili 9:14. Pierwsza bramka w tej części meczu dla gwardzistów padła dopiero w 40 minucie po rzucie Adama Laskowskiego. Koszalinianie w ataku grali słabo, udało się zdobyć w drugich 30 minutach, zaledwie cztery bramki.

Ostatecznie MKS Grudziądz pokonał koszaliński zespół 13:20 i zrównał się z, nim ilością punktów w tabeli II Ligi Piłkarzy Ręcznych.