Gwardia wiceliderem

Autor Artur Rutkowski / fot. Karolina Derlecka 30 Listopada 2013 godz. 18:20
Podopieczni Mariusza Wnuka wygrali kolejny bardzo ważny mecz w 2 lidze mężczyzn. Po bardzo dobrej końcówce spotkania gwardziści pokonali Sokół Gdańsk 28:23.

Pierwsza połowa spotkania należała do zawodników z Koszalina, którzy twardą i nieustępliwą grą wypracowali sobie cztery bramki przewagi przed zmianą stron.

Gospodarze dzięki ambitnej grze w defensywie utrzymywali wywalczone prowadzenie do 45 minuty.

Następnie rozpędzeni gracze koszalińskiej Gwardii w ostatnim kwadransie szybkimi akcjami i dobrymi przechwytami w środku pola powiększyli przewagę, która ostatecznie wyniosła pięć bramek.

Dzięki wygranej Gwardia Koszalin awansowała na pozycję wicelidera. Kolejny mecz koszalinianie rozegrają 14 grudnia z MKS Grudziądz.

Gwardia Koszalin - Sokół Gdańsk 28:23

Najwięcej bramek dla Gwardii zdobyli: Piotr Prudzienica 7, Łukasz Czerwiński 5, Michał Felsztigier 4, Michał Nowicki 3, Jakub Radosz 3

Najwięcej bramek dla Sokoła Gdańsk: Paul Mbanefo 7, Dawid Nazimek 7, Sławomir Jurkiewicz 3, Radosław Steege 3