Wyraźne zwycięstwo

Autor Artur Rutkowski 11 Kwietnia 2013 godz. 10:27
W środę 10 kwietnia Gwardia Koszalin rozegrała kolejny mecz w ramach II ligi piłkarzy ręcznych, tym razem do Koszalin przyjechał GKS Żukowo. Gospodarze pokonali swoich rywali 27:21.

Podopieczni Mariusza Wnuka, w pierwszej połowie, mimo szczerych chęci nie potrafili odskoczyć rywalom, a wynik był sprawą otwartą. Po pierwszych 30 minutach gry gospodarze prowadzili 14:13.

Po zmianie stron gwardziści podkręcili tempo wypracowując kilku-bramkowe prowadzenie, które na koniec spotkania wynosiło sześć bramek,

Ostatecznie Gwardia pokonała GKS Żukowo 27:21. Do końca sezonu zespołowi z Koszalina pozostały do rozegrania trzy mecze. Przed własną publicznością zaprezentują się jeden raz 20 kwietnia w meczu z LKS Kęsowo-OSM Chojnice.