Rozpoczęli od remisu

Autor Artur Rutkowski 30 Marca 2013 godz. 22:28
W sobotę rundę wiosenną rozpoczęli podopieczni Wojciecha Megiera, meczem z Energetykiem Gryfino. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę na wagę punktu gwardziści zdobyli w doliczonym czasie gry.

W drużynie z Koszalina zabrakło pięciu zawodników z powodu urazów nie wystąpili: Maciej Stańczyk, Daisuke Shibusawa, Damian Więckowski i Marcin Ignaszewski oraz Ueldera Barbosy.

Wynik spotkania rozstrzygał się w drugiej połowie, przeważająca Gwardia, w 58 minucie straciła bramkę po strzale z bliskiej odległości piłkę do siatki wpakował Łukasz Lazarz.

Gwardia przez resztę meczu walczyła ambitnie o poprawę rezultatu i udało się to dopiero w 92 minucie w polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Ryuki Kozawa, a rzut karny na bramkę zamienił Paweł Nowacki.

Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 1:1 (0:0)