Porażka w przewadze

Autor Artur Rutkowski 30 Marca 2013 godz. 21:49
Podopieczni Mariusza Lenartowicza juniorzy starsi p[rzegrali drugie spotkanie w makroregionalnej lidze. Ponownie 1:2, tym razem u siebie z lechią Gdańsk.

Drużyna przyjezdna objęła prowadzenie w 22 minucie po strzale Pawła Rzepnikowskiego.Kolejna bramka wpadła w 44 minucie po rzucie karnym, który został podyktowany po faulu na zdobywcy pierwszego gola, co ciekawe po faulu poszkodowany postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość uderzając rywala z "łokcia" w głowę, sędzia bez wahania wyciągnął czerwoną kartkę. Wynik na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Marcin Kucharski.

Po zmianie stron gospodarze przeważali przez pełne 45 minut, w akcjach  Bałtyku brakowało jednego - wykończenia. Kontaktowa bramka dla podopiecznych Mariusza Lenartowicza wpadła w 70 minucie po strzale Pawła Florkiewicza.

Do końcowego gwizdka ambitnie walczący bałtykowcy nie odrobili strat i ponieśli drugą porażkę z rzędu w makroregionalnej lidze juniorów starszych.

"Bałtyk Koszalin" - "Lechia" Gdańsk 1:2 (0:2)