Judoka Gwardii trzeci w Rydze

Autor Art za KS Judo Gwardia Koszalin 4 godziny temu
Kamil Kazana trzeci na Pucharze Europy Kadetów w Rydze. W zawodach startowało 270 zawodników z 16 krajów.

Kamil Kazana wywalczył trzecie miejsce podczas zawodów Pucharu Europy Kadetów w Rydze. W zawodach startowało 270 zawodników z 16 krajów Kamil Kazana w kat.55 kg  wygrał trzy walki. Pierwszą z Kristo Kolossov z Estoni. Następną z Kristaps Gucaluks z Łotwy, a ww starciu o brąz pokonał  Ryszarda Sienkiewicz z Polski.

Drugi zawodnik z Gwardii Koszalin, Max Tymiński w kat. 66 kg zakończył walki w fazie repesaży.

Kolejne zawody judoków Gwardii to start w Mistrzostwach Polski U-20 w Bytomiu. Trenerami KS Judo Gwardia Koszalin są Cezary Wojniusz i Marian Standowicz. Klub dziękuję za pomoc w wyjeździe i dopingu na zawodach kolegom Przemysławowi Tymińskiemu i Piotrowi Górce.