Gol i asysta wychowanka Bałtyku Adriana Przyborka w meczu reprezentacji U-15

Autor Art za KKPN Bałtyk Koszalin 5 Maj 2022 godz. 3:52
W pierwszym meczu Turnieju Czterech Narodów biało-czerwoni pokonali Słowację aż 5:0. Ogromny wkład w zwycięstwo miał wychowanek Bałtyku Koszalin Adrian Przyborek, który strzelił gola i zanotował asystę.

Polacy już na samym początku przejęli inicjatywę. Już w 9. minucie gola dla biało-czerwonych strzelił Szymon Królak. Tuż przed przerwą kolejne trafienie dla podopiecznych Rafała Lasockiego zanotował Jakub Adkonis.

Po zmianie stron zdobył on kolejną bramkę. W 60. minucie prowadzenie podwyższył Adrian Przyborek, wychowanek Bałtyku. Pomocnik reprezentuje obecnie barwy Pogoni Szczecin. Kropkę nad „i” postawił w 71. minucie Adkonis.

W kolejnym meczu biało-czerwoni zmierzą się z Węgrami.

Polska – Słowacja 5:0 (2:0)

Bramki: Szymon Królak (9.), Jakub Adkonis (40., 46., 71.), Adrian Przyborek (60.).

Polska: Mateusz Jeleń – Filip Tokar (23. Damian Sokołowski), Dawid Szwiec, Mateusz Dziewiątkowski, Kacper Potulski, Jakub Adkonis, Mateusz Szczepaniak, Hubert Jasiak, Szymon Królak, Kamil Jakóbczyk, Adrian Przyborek.