II liga: ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0)

Autor Art za Gwardia Koszalin 6 Sierpnia 2017 godz. 7:41
W spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek drugiej ligi,zespół Gwardii Koszalin uległ na wyjeździe ŁKS-owi Łódź 0:1.

Gwardia przystąpiła do tego meczu w identycznym składzie, co w ubiegłotygodniowym pojedynku przeciwko Zniczowi Pruszków. Pierwsza część spotkania miała wyrównany przebieg. Tempo gry było dość wysokie, a oba zespoły kilkakrotnie zagroziły bramce swojego rywala.

W drugiej połowie w miejsce Łukasza Zagdańskiego na placu gry pojawił się Jewhen Radionow, który znacząco pobudził poczynania gospodarzy w ofensywie. Napastnik łódzkiego zespołu sprawiał defensywie naszej drużyny wiele problemów. Aktywny był również Tomasz Margol, lecz między słupkami znakomicie spisywał się Adrian Hartleb.

Losy meczu rozstrzygnęły się w 63. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Bartosz Widejko, a głową piłkę do siatki posłał Radionow. Nasz zespół dążył do zmiany niekorzystnego rezultatu, lecz wynik spotkania nie uległ zmianie.

ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0)

1:0 Radionw (63.).

Gwardia: Hartleb - Januszkiewicz, Stańczyk (86. Baranowski), Wojciechowski, Maciąg - Karbowiak (76. Majtyka), Shinmura, Zyska, Mikołajczak, Kwiatkowski (87. Gregorek) - Brzeziański (72. Szubert)