Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
sport

Ferie z AZS Koszalin - bilety w promocyjnych cenach

Autor Art za azs.koszalinpl 20 Stycznia 2016 godz. 6:05
W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi AZS Koszalin przygotował dla swoich kibiców promocyjne ceny biletów na najbliższe mecze koszykarzy.

Wielkimi krokami zbliżają się Ferie Zimowe 2016 dla młodzieży szkolnej, które w tym roku w województwie zachodniopomorskim przypadają od 30 stycznia do 14 lutego. Z tej okazji AZS Koszalin przygotował specjalną ofertę cenową DLA WSZYSTKICH sympatyków naszej drużyny!

Zgodnie z terminarzem Polskiej Ligi Koszykówki, Akademicy w okresie ferii zimowych rozegrają cztery mecze we własnej hali. Przed biało-niebieskimi pojedynki z Polfarmexem Kutno, King Wilkami Morskimi Szczecin, Siarką Tarnobrzeg  oraz Startem Lublin. Na każde z tych spotkań bilety wstępu kosztować będą odpowiednio 5 złotych – bilet ulgowy oraz 10 złotych – bilet normalny. 

Sprzedaż wejściówek w promocyjnych cenach uruchomiona zostanie 25 stycznia. Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!

Mecze objęte promocją pn. Ferie z AZS Koszalin:

30.01.2016, godz. 18:00: AZS Koszalin – Polfarmex Kutno
3.02.2016, godz. 19:00: AZS Koszalin – King Wilki Morskie Szczecin
11.02.2016, godz. 19:00: AZS Koszalin – Jezioro Starnobrzeg
14.02.2016, godz. 18:00: AZS Koszalin – MKS Start Lublin

Czytaj też

Ferie w Parku Wodnym

Robert Kuliński/ info. D. Kaźmierczak, fot. Park Wodny Koszlain (fb) - 27 Stycznia 2016 godz. 16:51
Warsztaty nurkowania, pirackie gry i zabawy oraz kącik plastyczny od opieką animatorki. Takie atrakcje przygotował zespół Parku Wodnego dla dzieci i młodzieży w trakcie ferii zimowych. Do dyspozycji dzieci z umiejętnością pływania będzie również stała atrakcja w postaci Wodnego Toru przeszkód, który dostępny będzie na basenie sportowym.Wszystkie zabawy i zajęcia dodatkowe prowadzone w akwaparku w okresie ferii zimowych tj. od 1 do 12 lutego będą nieodpłatne. Aby wziąć udział  w zajęciach nauki pływania wystarczy w godzinach prowadzonych zajęć zakupić bilet wstępu do akwaparku. Jest również możliwość zapisania się wcześniej na zajęcia nauki pływania, szersze  informacje można uzyskać pod numerem telefonu 94 721 60 10 wew. 333. i na stronie internetowej Parku Wodnego www.aquapark.koszalin.plW okresie ferii zimowych tj. od 3 lutego Park Wodny uruchamia ofertę „Rodzinne środy”. W każdą środę w godzinach od 9.00 do  22.00  będzie można zakupić bilet rodzinny 2 plus 1 w cenie 45 zł, dopłata za kolejne dziecko 10zł  za 3 godziny zabawy. Harmonogram zajęć:1 lutego Warsztaty nurkowania 11:00 do 14:00 2 lutego Nauka pływania 16:00 do 17:00 Zabawy z animatorką 17:00 do 19:00 4 lutego Nauka pływania  16:00 do 17:00 Zabawy z animatorką 17:00 do 19:00 6 lutego Warsztaty nurkowania 10:00 do 14:00 8 lutego Warsztaty nurkowania 11:00 do 14:00 9 lutego Nauka pływania 15:00 do16:00 Nauka pływania  16:00 do 17:00 Zabawy z animatorką 17:00 do 19:00 10 lutego Nauka Pływania 15:00 do 16:00 11 lutego Nauka Pływania  15:00 do 16:00 Nauka pływania 16:00 do 17:00 Zabawy z animatorką 17:00 do 19:00 12 lutego Nauka pływania  15:00 do 16:00 13 lutego Warsztaty nurkowania 10:00 do 14:00

Wystrzałowa akcja na zimę

Robert Kuliński - 21 Stycznia 2016 godz. 15:19
Ferie zimowe już coraz bliżej. Oferta miejska na okres przerwy szkolnej, która rozpocznie się 1 lutego, jest pełna rozmaitych atrakcji. Przedstawiciele Urzędu Miasta omówili program tegorocznej edycji „Akcji Zima” w gościnnych progach strzelnicy Unia. Miejsce spotkania z dziennikarzami nie zostało wybrane przypadkowo. Pracownicy Unii tradycyjnie przygotowali  specjalne  zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat. -  Chciałbym podkreślić, że załoga naszej strzelnicy to wykwalifikowana kadra i przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo – mówi Bogdan Cieślak wiceprezes zarządu Unia sp. z o.o. - Nasze zajęcia są prowadzone przez instruktorów strzelectwa. Jeden prowadzący ma pod swoją opieką nie więcej niż cztery osoby. Strzelanie odbywa się tylko i wyłącznie z broni pneumatycznej, zarówno karabinków, jak i pistoletów. Tarcze jakie stosujemy na zajęciach są sportowe. Młodzież będzie miała okazję nauczyć się podstawowej obsługi broni, zgrywania przyrządów celowniczych i oczywiście zasad celowania oraz samego strzelania. Koszt udziału w zajęciach to 1 zł od jednego uczestnika. Natomiast na sam koniec ferii, odbędą się zawody strzeleckie z nagrodami  w postaci pucharów i drobnych upominków. Według Cieślaka ma to być dodatkowa motywacja do uczestnictwa w zajęciach i zdobywaniu umiejętności, które 13 lutego zostaną zweryfikowane w strzeleckiej rywalizacji. Młodsze dzieci muszą być przyprowadzone przez rodziców lub prawnych opiekunów. Od młodzieży wymagane jest jedynie pisemne pozwolenie na uczestnictwo w zajęciach. - Jak co roku przygotowaliśmy wiele atrakcji dla tych którzy nie wyjeżdżają na zimowy wypoczynek – mówi prezydent Koszalina Piotr Jedliński. -  Oprócz „strzelania za złotówkę” rozmaite instytucje naszego miasta oferują atrakcje na aktywne i ciekawe spędzenie ferii. Są to zajęcia odpłatne, ale w wymiarze symbolicznym. Łącznie przygotowaliśmy 15 tys. miejsc po to, aby nasi podopieczni mogli ten czas przerwy w nauce spędzić inaczej niż tylko przed ekranem komputera. Koszty budżetu miasta są porównywalne z ubiegłym rokiem, czyli około 150 tys zł.   Po raz pierwszy w „Akcji Zima” będzie można skorzystać z kręgielni w Kosmosie. - Dostaliśmy wiele próśb od rodziców i samych dzieci, aby można było skorzystać z takiej formy rozrywki w ferie zimowe, a nie tylko przy okazji balu mikołajkowego, czy akcji wakacyjnej. Właściciel klubu złożył ofertę i zdecydowaliśmy się ją przyjąć – wyjaśnia Małgorzata Borek pełnomocnik prezydenta do spraw uzależnień. Ponadto warto zapoznać się z propozycjami takich instytucji jak Centrum Kultury 105, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalińska Biblioteka Publiczna, Muzeum w Koszalinie, Pałac Młodzieży, czy Lodowisko „Alaska”.  Także zespół Zarządu Obiektów Sportowych oferuje ciekawe zajęcia na basenie przy ul. Głowackiego. Szczegóły podajemy na naszych łamach na bieżąco, zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących ferii w mieście.

Ferie w Pałacu Młodzieży

Robert Kuliński - 7 Stycznia 2016 godz. 14:11
Trwa nabór na specjalne zajęcia w Pałacu Młodzieży zorganizowane w ramach ferii zimowych. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7 – 13 lat. Zajęcia odbywać się będą w dwóch turach od 1 lutego do 5 lutego  lub od 8 lutego do 12 lutego w godz. od 10:00 do 14:30.Zajęcia skierowane są do dzieci, które ferie spędzają w mieście. W Pałacu Młodzieży dzieci będą mogły doskonalić umiejętności pracy w grupie, rozwijać postawy kreatywności oraz twórczego myślenia, a także w aktywny sposób doskonalić swoje zdolności i zainteresowania. O opiekę zadbają wykwalifikowani nauczyciele i pedagodzy. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Pałacu Młodzieży - Koszalin, ul. Bogusława II 2 od 18 stycznia w godz. od 10:00 do 13:00 oraz od 15:00 do 17:30 (liczba miejsc ograniczona)Wymagane jest złożenie pisemnej deklaracji przez rodzica/opiekuna. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie: tel. 94 348 05 00; 94 341 01 66; email: sekretariat@pm.koszalin.plNowością w tym roku będzie Popołudniowy Cykl Spotkań. Zajęcia od godz. 16:00. Warto śpieszyć się z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W programie: turniej ping-ponga (poniedziałek) komnata metamorfoz (wtorek) turniej piłkarzyków (środa) zajęcia taneczne (czwartek) turniej szachowy (piątek)