Czwarty mecz z rzędu bez gola

Autor Artur Rutkowski 31 Października 2015 godz. 16:01
Bałtyk Koszalin przegrał kolejne spotkanie w trzeciej lidze, tym razem 0:1 z Vinetą Wolin. Było to czwarty mecz z rzędu koszalinian bez zdobytej bramki, a także jedenasty mecz bez wygranej.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza bramkę stracili, tuż przed przerwą w 45 minucie po uderzeniu Kajetana Pogorzelczyka. Koszalinianie starali się odrobić straty, ale niestety się nie udało. Ostatecznie Vineta wygrała 1:0.

Po dwunastu kolejach Bałtyk posiada na swoim koncie jedynie pięć punktów i zamyka ligową tabelę. Kolejny mecz Bałtyk rozegra 8 listoapda o godzinie 12:00 przed własną publicznością ze Świtem Skolwin.

Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1:0 (1:0)

• Bramka: 45' Kajetan Pogorzelczyk